Kreipimasis į „Citybee“ direktorių 2018-04-04 (2020-07-10)

2018.04.04

UAB „Prime Leasing“
„CityBee“ direktoriui
Lukui Ylai

KREIPIMASIS

Šių metų kovo 27 d. „CityBee – Imu ir važiuoju“ Facebook paskyroje buvo išplatinta komunikacinė žinutė skirta pristatyti elektromobiliui „Audi E-Tron“. Vienoje iš komunikacijos nuotraukų automobilis nufotografuotas stovintis skersai pėsčiųjų ir dviratininkų tako esančio Čijunė Sugiharos sakurų parke (nuotrauka pridedama).
Mes, Lietuvos pėsčiųjų asociacija, norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad šioje žinutėje užfiksuotas automobilis pažeidžia Kelių eismo taisykles (toliau – KET). Šis pažeidimas nuotraukoje pateikiamas kaip vizualus, darniai į miesto peizažą įsiliejantis vaizdas, jis tarsi idealizuoja KET numatytų parkavimosi taisyklių nesilaikymą.
Chuliganiškas parkavimasis yra viena iš Vilniaus ir visos Lietuvos miestų problemų. Juo pažeidžiamos pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių teisės bei sudaromos avarinės situacijos. Palankiai vertiname „CityBee“, kaip socialiai atsakingos ir darnų judumą skatinančios bendrovės, veiklą, tačiau manome, kad minėta komunikacija neatitinka bendrovės viešai deklaruojamų vertybių.

Šiuo kreipimusi:

– Atkreipiame dėmesį, kad pasirinkta komunikacijos forma gali būti vertinama kaip negatyvi ir skatinti dalį vairuotojų nesilaikyti KET parkuojantis.
– Prašome vengti komunikacijos, kuri gali būti traktuojama kaip KET nesilaikymo idealizavimas.
– Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytus kreipimosi punktus prašome išimti nurodytą komunikaciją iš „CityBee – Imu ir važiuoju“ Facebook paskyros, kitų socialinių tinklų paskyrų bei numatomos komunikacijos ateityje.

Pagarbiai,
Silvestras Dikčius
Prezidentas
Lietuvos pėsčiųjų asociacija

Leave a Comment